SP-Brazilija-2014-Maradona
SP-Brazilija-2014-Pele
SP-Brazilija-2014-Pele
SP-Brazilija-2014
SP-Brazilija-2014-cup2
PRIREDITVE in NAPOVEDI ob
SP Brazilija 2014
Zgodovina
Svetovnih prvenstev
nogometno_prvenstvo-2014-Brazilija-zastava
SP 2014
Stavite na prvaka!
SP-Brazilija-2014-stadion
nogometno_prvenstvo-2014-Brazilija-pokal
Megamaturant
Facebook
Megamaturant maturantski ples
Facebook profil z novicami
Prireditvena agencija
Aktualni projekti
Maturantski ples
Festival šol
razpored-tekem-2014-Brazilija
Megamaturant prireditve - Žitna 13, 2000 Maribor
Mega Vizija, Biš 15A, 2254 Trnovska vas
WEB: www.megamaturant.com
Email: info@megamaturant.com
>

SP BRAZILIJA 2014

-

skupinski del tekmovanja

nogometno-prvenstvo-2014-Brazilija-razpored
nogometno-prvenstvo-2014-Brazilija-razpored
SKUPINA A - Natal, 18.00: Meksiko - Kamerun  -  1 : 0
SKUPINA A - Fortaleza, 21.00: Brazilija - Meksiko  0 : 0
SKUPINA A - Manaus, 21.00: Kamerun - Hrvaška  0 : 4
SKUPINA A - Brasilia, 22.00: Kamerun - Brazilija  1 : 4
SKUPINA A - Recife, 22.00: Hrvaška - Meksiko  1 : 3
SKUPINA B - Salvador, 21.00: Španija - Nizozemska  -  1 : 5
SKUPINA B - Cuiaba, 24.00: Čile - Avstralia  -  3 : 1
SKUPINA B - Rio de Janeiro, 24.00: Španija - Čile  0 : 2
SKUPINA B - Porto Alegre, 18.00: Avstralia - Nizozemska  2 : 3
Curitiba, SKUPINA B - 18.00: Avstralia - Španija  0 : 3
Sao Paulo, SKUPINA B - 18.00: Nizozemska - Čile  2 : 0
SKUPINA C - Belo Horizonte, 18.00: Kolumbija - Grčija  -  3 : 0
SKUPINA C - Recife, 24.00: Slonokoščena obala - Japonska  -  2 : 1
SKUPINA C - Brasilia, 18.00: Kolumbija - Slonokoščena obala  2 : 1
SKUPINA C - Natal, 24.00: Japonska - Grčija  0 : 0
SKUPINA C - Cuiaba, 22.00: Japonska - Kolumbija  1 : 4
SKUPINA C - Fortaleza, 22.00: Grčija - Slonokoščena obala  2 : 1
SKUPINA D - Fortaleza, 21.00: Urugvaj - Kostarika  -  1 : 3
SKUPINA D - Manaus, 24.00: Anglija - Italija  -  1 : 2
SKUPINA D - Sao Paulo, 21.00: Urugvaj - Anglija  2 : 1
SKUPINA D - Recife, 18.00: Italija - Kostarika  0 : 1
SKUPINA D - Natal, 18.00: Italija - Urugvaj  0 : 1
SKUPINA D - Belo Horizonte, 18.00: Kostarika - Anglija  0 : 0
SKUPINA E - Brasilia, 18.00: Švica - Ekvador  -  2 : 1
SKUPINA E - Porto Alegre, 21.00: Francija - Honduras  -  3 : 0
SKUPINA E - Salvador, 21.00: Švica - Francija  2 : 5
SKUPINA E - Curitiba, 24.00: Honduras - Ekvador  1 : 2
SKUPINA E - Manaus, 22.00: Honduras - Švica  0 : 3
SKUPINA E - Rio de Janeiro, 22.00: Ekvador - Francija  0 : 0
SKUPINA F - Rio de Janeiro, 24.00: Argentina - BiH  -  2 : 1
SKUPINA F - Curitiba, 21.00: Iran - Nigerija  -  0 : 0
SKUPINA F - Belo Horizonte, 18.00: Argentina - Iran  1 : 0
SKUPINA F - Cuiaba, 24.00: Nigerija - Bosnia-BiH  1 : 0
SKUPINA F - Porto Alegre, 18.00: Nigerija - Argentina  2 : 3
SKUPINA F - Salvador, 18.00: BiH - Iran  3 : 1
SKUPINA G - Salvador, 18.00: Nemèija - Portugalska  -  4 : 0
SKUPINA G - Natal, 24.00: Gana - ZDA  -  1 : 2
SKUPINA G - Fortaleza, 21.00: Nemčija - Gana  2 : 2
SKUPINA H - Manaus, 21.00: Južna Koreja - Alžirija  2 : 4
SKUPINA G - Recife, 18.00: ZDA - Nemčija  0 : 1
SKUPINA G - Brasilia, 18.00: Portugalska - Gana  2 : 1
SKUPINA H - Belo Horizonte, 18.00: Belgija - Alžirija  2 : 1
SKUPINA H - Cuiaba, 24.00: Rusija - Južna Koreja  1 : 1
SKUPINA G - Rio de Janeiro, 24.00: ZDA - Portugalska  2 : 2
SKUPINA H - Porto Alegre, 18.00: Belgija - Rusija  2 : 1
SKUPINA H - Sao Paulo, 22.00: Južna Koreja - Belgija  0 : 1
SKUPINA H - Curitiba, 22.00: Alžirija - Rusija  1 : 1
SKUPINA A - Sao Paulo, 22.00: Brazilija - Hrvaška  -  3 : 1
12. JUNIJ
13. JUNIJ
14. JUNIJ
15. JUNIJ
16. JUNIJ
17. JUNIJ
18. JUNIJ
19. JUNIJ
20. JUNIJ
21. JUNIJ
22. JUNIJ
23. JUNIJ
24. JUNIJ
25. JUNIJ
26. JUNIJ

Razpored tekem

-

SP 2014

plesni veceri ob glasbi v živo
Plesni večeri
ansambel black and white
www.blackwhiteband.eu
glasbena skupina Black and White